Formy płatności

Sklep internetowy Mikos.com.pl umożliwia wszystkim klientom trzy rodzaje płatności:

 I. PŁATNOŚĆ PRZELEWEM NA KONTO

Po złożeniu zamówienia, otrzymają państwo na maila podsumowanie zamówienia wraz z wszystkimi potrzebnymi danymi do przelewu. W momencie zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie, paczka jest pakowana i wysyłana do klienta wraz z stosowną informacją mailową.

Przelewu w sumie równej wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki należy wykonać na konto podane poniżej

Dane do przelewu:

ING Bank Śląski S.A. 
Nr konta: 87 1050 1894 1000 0090 7262 9737

P.P.H. Mikos Mirosław Kosieradzki
ul. Starowiejska 155
08-110 Siedlce
Polska
 
W tytule przelewu prosimy podawać koniecznie numer zamówienia co ułatwi nam identyfikację przelewu i przyspieszy realizację zamówienia.

Jeśli zależy państwu na czasie, prosimy o wysłanie na adres mailowy sklep@mikos.com.pl potwierdzenia z banku w formacie PDF.

II. PŁATNOŚĆ KARTĄ KREDYTOWĄ LUB PAYPAL

Po skończonym procesie zamówienia należy kliknąć link przekierowujący do systemu płatności karta dzięki któremu mogą państwo szybko dokonać płatności, a gotówka znajdzie się na naszym koncie w ciągu kilku minut.
Również w wiadomości email otrzymają państwo link do systemu płatności, w przypadku chęci dokonania płatności w późniejszym terminie.

III. PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Płatność w chwili odbioru przesyłki – gotówką kurierowi lub listonoszowi, ewentualnie na poczcie przy odbiorze towaru.

W przypadku, gdy listonosz nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, pozostawi awizo do odbioru przesyłki w najbliższym punkcie Poczty Polskiej. Kurier natomiast spróbuje kilkakrotnie doręczyć przesyłkę.

W przypadku problemów z przesyłką, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 784 784 855 – Od poniedziałku do piątku: w godz. 8.00-16.00 lub mailowy: mikospph@wp.pl